Restoran Yazilimlari

Restoran QR Mönü


Restoran ve kafelerin kullanımına sunduğumuz dijital mönü yazılımı, kağıt mönü kullanıma bir alternatif olarak geliştirilmiştir. Yazılım ile müşterilerinizin ürün seçiminde kolaylık, hızlı sipariş ve toplumsal hijyeni sağlamaktayız.  

 Müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin fiyat geçişlerinde kolaylık ve çoklu dil desteği sayesinde kağıt mönü de yaşadığınız sıkıntıları ve maliyetleri düşürürsünüz.

Sizde dijital mönü yazılımı sayesinde sipariş süreçlerini 1 adım öteye taşıyın.

QR Mönü ile sipariş vermek çok kolay

QR menü ile siparişlerinizi sepete ekleyebilir, sipariş değiştirebilir, sipariş toplamlarını görebilirsiniz. Sipariş sırasında yaşanan karmaşıklığı ortadan kaldırmayı hedefleyen Baygarson QR Mönü sayesinde sizde müşterilerinize kolay sipariş deneyimi yaşatın.

Çoklu dil desteği ile anlaşmazlıklara son!

Fiyat Al


Restoran Hızlı Satış


Baygarson masaüstü yazılımı ile restoran, kafe ve benzeri mekanların yönetimi, sipariş işlemleri, ödeme işlemleri, ürün yönetim işlemleri gibi süreçleri yönetebileceğiniz bir uygulamasıdır.

Sipariş alabilir, masa rezervasyon yapabilir, masa değiştirebilir, masa birleştirebilir, tahsilat yapabilir, adisyon ve mutfak fişi çıkarabilir, ürün fiyatlarını ve masa ve mekanlarınızı yönetebilirsiniz. Ekleme ve çıkarama yapabilirsiniz.

Günsonu raporu ile günlük, haftalık, aylık tahsilat raporlama yapabilir. Süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Demo Talebi için lütfen iletişime geçiniz.!

Fiyat Al